مطالعه پرونده مالیاتی

یکی از خدمات تخصصی که مشاوران و وکلای مالیاتی متخصص می توانند به مودیان خود ارائه نمایند، مطالعه پرونده مالیاتی است که بسیار هم برای تحریر لوایح مالیاتی و دفاع در هیات های حل اختلاف مالیاتی نقش اساسی و بنیادین دارد. مجموعه ما با کمک وکلای دادگستری، بازنشستگان و وکلای مالیاتی خدمات مطالعه پرونده در تهران و شهرستان ها را به صورت تخصصی به مودیان خود ارائه می نماید.

 

برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

335 67 47 0912

مطالعه پرونده

یکی از خدمات تخصصی که مشاوران و وکلای مالیاتی متخصص می توانند به مودیان خود ارائه نمایند، مطالعه پرونده مالیاتی است که بسیار هم برای تحریر لوایح مالیاتی و دفاع در هیات های حل اختلاف مالیاتی نقش اساسی و بنیادین دارد.

 

دلایل ضرورت مطالعه پرونده مالیاتی برای مودیان:

  1. زمانی که یک مودی یا وکیل مالیاتی قصد شرکت در یک هیات حل اختلاف مالیاتی را دارد نیاز مبرم آن تسلط به موارد و  اطلاعات موجود در پرونده مالیاتی است.
  2. برای نوشتن یک لایحه تخصصی و کاربردی در مراجع حل اختلاف مالیاتی باید شما از کم و کیف پرونده مطلع باشید و به موارد آن اشراف داشته باشید تا بتوانید دست به قلم شوید.
  3. با مطالعه پرونده می توان تحلیل نمود که اصلا مودی نیاز به ورود به هیات های حل اختلاف مالیاتی را دارد و این امر می تواند برای وی منتج به نتیجه شود؟